Ви тут:
Культура Освіта Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці привітали переможців міського конкурсу «Професія моєї мрії»

З 20 жовтня по 20 листопада у Кременчуці за ініціативи управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради проходив конкурс дитячих малюнків «Професія моєї мрії». У ньому взяли участь 67 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, які представили на розсуд журі 69 робіт. Після тривалого обговорення, журі, до складу якого входили і професійні художники, визначили переможців. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Переможцями стали:

– у І категорії серед дітей  віком 6-10 років:  Комаревцев Павло, 9 років, ЗОШ № 24 ( І місце) ;  Бровіна Богдана, 6 років, ЗОШ № 12 ( ІІ місце),  Оніщук Артем, 8 років, ЗОШ № 16 (ІІ місце);  Бойко Мишко, 7 років, ЗОШ № 31(ІІІ місце);

– у  ІІ категорії серед дітей  віком 11-14 років:  Проскурня Вадим, 11 років, ОДЮК клуб «Орлятко» ( І місце);  Литвиненко Анастасія, 12 років, ОДЮК клуб «Дніпро» (ІІ місце); Гапонюк Юлія, 11 років, КМЦОП «Лідер» (ІІІ місце);

– у ІІІ категорії серед дітей  15-17 років:   Сенченко Надія, 15 років, ЗОШ № 16 (І місце);  Коноваленко Марина, 15 років, ЗОШ № 24(ІІ місце); Якубенко Ольга, 15 років, ЗОШ № 16( ІІІ місце).

Учора у міськвиконкомі переможців конкурсу від імені міської влади привітав заступник міського голови Віталій Малецький. Кожному з них він вручив Грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та подарунки. 

Перейти до вмісту