Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці до Нового року з’явиться світловий фонтан

20141211112623770

На площі Перемоги в Кременчуці незабаром з’явиться світловий фонтан. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Ярош, пише кremenchugtoday.

Як відомо, міськвиконком прийняв рішення про виділення КП “Благоустрій Кременчука” 310 тисяч гривень на придбання новорічної ілюмінації й облаштування ялинки. Сергій Ярош каже, що це була його ініціатива.

– Особисто моя позиція: ми не повинні зануритися в темряву і говорити тільки про те, що краще купити зайвий бушлат для АТО. Зайвим він ніколи не буде, і купувати потрібно, але в місті є діти, школярі, пенсіонери, гості, – коментує Сергій Ярош. – І це єдине свято в році, який із задоволенням відзначає 90% жителів міста. Позбавити їх цього, тому що ми воюємо з Путіним – неправильно, бо тоді почнуть думати, що ми тут в істериці. Народ має право, заслужив те, щоб відсвяткувати. Частина цих коштів піде на відновлення того, що пошкоджено на ялинці з минулого року. А частина піде на ілюмінацію – на площі Перемоги буде світловий фонтан, хочемо зробити подарунок людям. Варто відзначити, що рішення виконкому ще має затвердити сесія.

Система Orphus Поделиться на fb