Ви тут:

У Кобеляках демонтували пам’ятний знак комсомольцям 60-х років

кобил

Протягом трьох днів бригада працівників комунального підприємства “Водоканал” працювала над демонтажем зруйнованої стели пам’ятного знака комсомольцям 60-х років по вул.Касьяна, поруч з районним центром культури й дозвілля. Тільки за допомогою кількох одиниць тяжкої дорожньої техніки вдалося зламати залишок бетонної споруди, – повідомили в Кобеляцькій міській раді.

За словами директора КП “Водоканал” Івана Дяченка, працівники його підприємства розкопали прилеглу до цієї споруди територію і виявили монолітний фундамент не менше 1,5 м вглиб землі. Це й не дивно, позаяк колишня бетонна стела сягала у висоту близько 8 метрів. Водоканалівці планували просто збити залишок стели відбійним молотком, але вона виявилася надто міцною. Тож зламати її вдалося лише за допомогою двох потужних тракторів Т-150 та екскаватора. Величезну бетонну глибу вагою до 5 тонн автокраном повантажили на самоскид та вивезли на звалище. Прилеглу територію ще й довелося терміново впорядковувати, оскільки на цьому місці працівники “Міської сервісної служби” відразу встановили міську новорічну ялинку.

Пам’ятний знак у вигляді стели був збудований більше 40 років тому на честь комсомольців 60-х років за грошові внески самих комсомольців того часу. Був повалений разом з погруддям Леніна 23 лютого цього року під час Революції Гідності в Україні.

Перейти до вмісту