Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина 

У Кобеляках 2,8 та 9 січня не працюватимуть дитсадки

97890128

У віторок, 23 грудня, міський голова Олександр Ісип підписав розпорядження про перенесення робочих днів у 2015 році.
Як повідомили в Кобеляцькій міській радіЗ метою створення сприятливих умов для святкування новорічних і різдвяних свят та врахувавши пропозиції керівників дошкільних закладів, очільник міста розпорядився перенести у 2015 році робочі дні для працівників Кобеляцького дитячого садка №1 “Світлячок” та Кобеляцького дитячого садка №2 “Золотий півник” таким чином: з п’ятниці 2 січня на суботу 17 січня; з четверга 8 січня на суботу 31 січня; з п’ятниці 9 січня на суботу 14 лютого.
Таким чином, кобеляцькі дитсадки не працюватимуть 2, 8 та 9 січня. Проте ці заклади працюватимуть щосуботи 17, 31 січня та 14 лютого у звичному режимі.
Вищезгаданим розпорядженням також перенесено робочий день для працівників Кобеляцької міської ради з п’ятниці 2 січня на суботу 17 січня. Тож міськрада працюватиме 8 і 9 січня, і лише 2 січня в цій установі буде додатковим вихідним днем.
Також слід додати, що кобеляцькі комунальні підприємства “Водоканал” та “Міська сервісна служба” у всі вищевказані дні працюватимуть у звичному режимі.

Перейти до вмісту