Ви тут:

У Гребінці пройшов літературний вечір про героїв-шестидесятників

Однією з найполум’яніших нот історії є рух шестидесятників. Рух, що зародився в 60-их роках XX століття проти тоталітарного режиму і повів за собою велику частину, на той час, молодої інтелігенції. Багато людей за ідею поклали і душу, і тіло, віддали на зруйнування власну долю, пише grebenka.com.

Нещодавно в Гребінківській центральній районній бібліотеці відбувся вечір пам’яті шестидесятників – Василя Стуса, Юрія Литвина та Олекси Тихого.

Провели його за ініціативи завідуючої районним народним краєзнавчим музеєм Л А. Безвиненко. Слухачами вечора-пам’яті стали учні 11-Б класу – Гребінківської ЗОШ №4 разом із вчителем української мови та літератури.

Для учнів представили змістовну розповідь, що містила у собі особливості біографії славетних антитоталітаристів: їх сміливу, незламну натуру, жагу до справедливості та миру; хист до творчості та переживання все нових і нових арештів та знущань.

Безперечно, кожна людина, що входила до руху шестидесятників – яскрава особистість з високою соціальною позицією. Це – поети, філософи, письменники, прозаїки, журналісти, мовознавці, культурні діячі. Це люди, що прагнули бути почутими. Вони віддали останнє в своєму житті, зробили велику самопожертву.

Перейти до вмісту