Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Пирятинські селяни зібрались на сходку із земельних питань

У селі Нові Мартиновичі відбулася сходка громадян за участі голови райдержадміністрації  Олега Кучі, голови районної ради Сергія Пазюка, начальника відділу Держземагенства у Пирятинському районі Катерини Яковенко, голови Давидівської сільської ради Михайла Литвиненка, голови Новомартиновицького сільського  комітету самоврядування Михайла Мельниченка, на якій вирішувалось питання щодо   надання  відповідно до діючого законодавства земельних ділянок, що знаходяться за межами та в межах населених пунктів для ведення особистого селянського господарства та приведення до норм законодавства земельних ділянок без правоустановчих  документів.

Про це повідомили в Пирятинській РДА.

      Під час зустрічі громадянам  роз’яснено порядок  щодо їх подальших дій з метою узаконення земельних ділянок. Зокрема, видача документів на приватизацію земельної ділянки в межах населеного пункту здійснює сільська рада, поза  межами – Головне управління  Держземагенства у Полтавській області.

     Також  піднімалося питання забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства (2 га ), яке,  як запевнило керівництво району, буде вирішено позитивно відповідно до  законодавства.

Система Orphus Поделиться на fb