Ви тут:
Ні - агресії Росії Україна 

Проти української армії на Донбасі воює понад 32 тис. найманців і військовослужбовців ЗС РФ, – Олександр Розмазнін

Проти української армії на Донбасі воює понад 32 тис. найманців і військовослужбовців збройних сил Російської Федерації. Про це 4 грудня на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив представник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олександра Розмазнін.

«У бойових діях на території Донецької та Луганської областей беруть участь 32 тисячі 400 осіб. Із них, близько 6-8 тис. військовослужбовців збройних сил Російської Феддерації. Всі інші – найманці, представники козацтва та незаконних збройних формувань. Більшість з них, прибули в Україну з території Росії», – повідомив генерал-майор Олександр Розмазнін.

Також він зауважив, що крім російських бойовиків, на стороні терористів воюють представники інших національностей із дальнього зарубіжжя.

«Серед бойовиків, що ведуть вогонь по українських військових в зоні АТО, присутні добровольці з Сербії, Італії, Іспанії, Франції та навіть, колишній поліцейський з Бразилії», – зазначив генерал-майор Олександр Розмазнін.

Представник Генерального штабу Збройних Сил України презентував журналістам фотодокази присутності на Донбасі громадян інших держав, затриманих українськими армійцями.

«На відміну від наших бійців-героїв, що захищають свою землю, військовослужбовці регулярної російської армії не витримують морального та психологічного навантаження. Вони не знають і не розуміють за які цінності воюють на території України. Тому керівництву збройних сил Росії доводиться проводити регулярну ротацію своїх підрозділів», – повідомив Олександр Розмазнін.

Він додав, що левова частка російських військовослужбовців відмовляються їхати на Донбас для участі в бойових діях.

Прес-служба Міністерства оборони

Система Orphus Поделиться на fb