Ви тут:
Офіційно Полтавщина Суспільство 

Проти Полтавської обласної клінічної психлікарні розпочали одразу дві справи

 Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України розпочала дві справи проти Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні  ім. О.Ф. Мальцева за ознаками антиконкурентних дій органу адміністративно-господарського управління та контролю, шляхом прийняття рішення, яке призвело до спотворення конкуренції.

Як встановило відділення,  лікарня  прийняла рішення про відхилення  окремих цінових пропозицій учасників торгів, які не відповідали вимогам замовника, та допущення  до участі у  запитах цінових пропозицій на  закупівлю продукції рибної інших учасників,   які також не відповідали умовам документації конкурсних торгів замовника та відповідно до вимог законодавства підлягали відхиленню.    

Як повідомлялося раніше, територіальним відділенням вже розглядається справа, розпочата в листопаді 2014 року щодо порушення конкурентного законодавства у вигляді антиконкурентних дій вищеназваного органу адміністративно-господарського управління та контролю шляхом прийняття рішення, яке призвело до спотворення конкуренції, а саме: було прийнято рішення щодо допущення до участі у запиті цінових пропозицій  з закупівлі молока  рідкого та вершків,  конкурсних  пропозицій  суб’єктів господарювання – учасників, які не відповідали  вимогам  документації конкурсних торгів замовника та відповідно до вимог законодавства підлягали відхиленню.

Також, адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України розпочала дві справи й проти Горбанівського геріатричного  пансіонату ветеранів війни та праці за ознаками антиконкурентних дій органу адміністративно-господарського управління та контролю, шляхом прийняття рішення, яке призвело до спотворення конкуренції.

Як встановило відділення,  пансіонат також прийняв рішення про допущення  конкурсних пропозицій суб’єктів господарювання до участі у відкритих торгах з закупівлі продукції рибної,  тендерна документація  яких не відповідала вимогам замовника і підлягала  відхиленню.

У всіх випадках учасники процедур закупівель за державні кошти здобули можливість бути допущеними до участі у  запитах цінових пропозицій не завдяки власним досягненням, а внаслідок дій Замовника, які не  відповідають вимогам чинного законодавства, чим спотворено  основні принципи конкуренції.

Розслідування у справах тривають.

Полтавське обласне тервідділення АМКУ

 

 

Перейти до вмісту