Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтаської області перевірила умови тримання вихованців Кременчуцької виховної колонії

IMG_154612 грудня Кременчуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відвідали заступник прокурора прокуратури Полтавської області Анатолій Ковальчук, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Полтавської області Галина Скотаренко, заступник прокурора м. Кременчука Станіслав Торопчин.

Візит відбувся з метою перевірки відповідності умов тримання підлітків до вимог кримінально-виконавчого законодавства та дотримання конституційних прав неповнолітніх в колонії.

У супроводі заступника начальника УДПтСУ в Полтавській області Олега Ковальчука та начальника колонії Юрія Величка було здійснено обхід території, об’єктів та приміщень виховної колонії. 

Представники прокуратури також ознайомились із умовами проживання у відділеннях соціально-психологічної служби, навчання в загальноосвітній школі та професійному училищі, якістю харчування та організацією соціально-корисної зайнятості підлітків.

Посадовці провели особистий прийом вихованців, надали аргументовані і змістовні відповіді хлопцям на поставлені питання. Відзначили позитивні результати роботи співробітників в напрямку забезпечення конституційних прав підлітків.

IMG_1598IMG_1588IMG_1576

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb