Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Президент призначив Валерія Головка головою Полтавської обласної державної адміністрації

Сьогодні Президент України Петро Порошенко призначив голову Полтавської обласної державної адміністрації. Ним став Валерій Головко. Відповідний Указ оприлюденно на сайті Глави держави.

Біографічна довідка. 

Головко Валерій Анатолійович народився 14 грудня 1965 р. в селі Ленінський, Карманчинського району Кзил-Ординської області, Казахстан.

У 1989 році закінчив Полтавський кооперативний інститут за фахом економіст.

Продовжив освіту в Українському інституті ринкових відносин та підприємництва менеджером зовнішньоекономічної діяльності та у Харківському регіональному інституті Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Працювати розпочав у 1989 році на посаді старшого інженера в Управлінні торгівлі Полтавського міськвиконкому. 

У 1991-1992 роках — заступник директора в Полтавському товаристві «Легенда», 

У 1992-2002 роках — менеджер Спільного Україно-Німецького підприємства «Полімпекс

У 2002-2012 роках — директор ПрАТ «Торговий Дім «ЦУМ».

У 2010 році Валерій Головко вступив в партію «Фронт Змін».

Депутат Полтавської Обласної Ради п’ятого (фракція «Наша Україна») та шостого скликань (фракція «Фронт Змін»). Член постійної комісії з питань бюджету, підприємництва та управління майном.

З 12 грудня 2012 року до 27 листопада 2014 року — народний депутат України сьомого скликання (обраний від Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», № 56).

Голова підкомітету з питань забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, член груп з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією, США, Францією, Словацькою Республікою, Ізраєлем, Бразилією, Італією, Угорщиною та Великобританією.

Система Orphus Поделиться на fb