Ви тут:

Полтавській благодійній організації виповнилося 15 років

Благодійній організації “Світло надії” виповнилося 15 років. Її заснували в м. Полтава в грудні 1999 року. Від початку робота організації була спрямована на допомогу ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД, а також наркозалежним та їх родинам. Із кожним наступним роком «Світло надії» розширювала спектр своїх послуг і покращувала їх якість для клієнтів. Місія та завдання організації — сприяння у вирішенні соціальних питань, наближення соціальних стандартів для уразливих груп до європейського рівня.

Сьогодні організація співпрацює з іноземними спонсорами та неурядовими організаціями, її партнерами виступають українські та міжнародні структури.

Широкий спектр послуг БО «Світло надії» допомагає вирішувати соціальні питання і всебічно впливати на епідемії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатиту С.

Ключовими напрямами роботи організації є всебічна допомога ВІЛ-позитивним, наркозалежним, хворим та туберкульоз та гепатит, звільнених із місць позбавлення волі, безхатченкам, жінкам та дітям, що опинилися в кризових життєвих ситуаціях.

За 15 років організація виросла професійно, розширила спектр своєї діяльності, але, найголовніше – врятувала сотні життів.

Перейти до вмісту