Ви тут:

Полтавська обласна філармонія запрошує в грудні

14 грудня (неділя) о 15-00 в камерній залі дитяча музично-розважальна програма “У ЗИМИ СВЯТА ВЕСЕЛІ”.

Святий Миколай разом з артистами філармонії подарує Вам українські дитячі народні пісеньки, які виконуватимуть тріо бандуристок “Вишиванка”, запальні танці від дитячої студії танцю “Овація” та розваги з Оксаною Давиденко та Денисом Зотовим.

14-18 грудня КИЇВ копия
18 грудня (четвер) о 18-00 до камерної зали на концертну програму до Дня Св. Миколая “Добрий вечір, добрі люди” за участю концертного ансамблю “Чураївна”, народної артистки України Наталії Хоменко, солістів філармонії Ігоря Години, Олександра Дубового та Лідії Кретової. Програму представляє артистка розмовного жанру Наталія Іванченко.

21 грудня (неділя) о 15-00 в камерній залі музично-розважальна програма “Новорічний серпантин” за участю гурту “Слов’яни”, заслужених артистів України Олени Білоконь та Валерія Соколика, солістів філармонії Ігоря Години, Лідії Кретової, Ліліани Бовтік, артистів розмовного жанру Катерини Юрченко, Дениса Зотова та Оксани Давиденко.

21 грудня новорічний серпантин
24 грудня (середа) о 18-00 до камерної зали на ВЕЧІР духовної музики “Від Різдва до Різдва”. У програмі виступ вокального колективу “Покров”.

24 грудня ВІД РІЗДВА ДО РІЗДВА копия
25 грудня (четвер) о 18-00 завершує новорічні програми цього року концерт “І музика об’єднує серця” українського народного оркестру та солістів філармонії Лідії Кретової та Олександра Дубового. У програмі твори українських композиторів, обробки українських народних творів.

Всі концерти проходять у теплій затишній залі. Ми гарантуємо, що зможемо задовольнити найрізноманітніші смаки наших слухачів за всіма жанровими напрямками та музичним вподобанням. Гарний настрій гарантовано на цілий наступний рік!!!

Довідки за номером телефонів: 2-95-07, 7-21-65, (096) 010 96 39, (095) 051 63 80

Ціна квитків 20 грн. Приймаються колективні замовлення.

Квитки можна придбати в касі філармонії за адресою:

м. Полтава, вул. Гоголя 10.

Ми працюємо з 9-00 до 19-00

Перейти до вмісту