Ви тут:
Оголошення Полтавщина 

Полтавок запрошують до “Жіночого батальйону”

;syrf

Відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації спільно з військово-спортивним центром “Воїн” реалізується Обласний молодіжний проект з військово-патріотичного виховання молоді “Жіночий батальйон”.

До участі в цьому проекті запрошуються жінки віком від  18 до 35 років, які за станом здоров’я можуть брати участь у військових тренуваннях.

Перші такі тренування відбудуться  20-21 грудня 2014 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” в селі Головач Полтавського району. До програми тренувального заходів включені загально-військова підготовка, основи рукопашного бою, тактика користування зброєю, стрільба з пневматичної зброї, орієнтування на місцевості, гра “Лазертаг”.
Витрати на проїзд з м.Полтави до с.Головач та у зворотному напрямку, проживання, харчування та страхування учасників заходу за рахунок організаторів. та Заявки на участь у тренуваннях приймаються до 14 грудня 2014 року за адресою: м.Полтава, вул.Коцюбинського, 6 к.507, контактний телефон (022) 56-92-65. Електронний варіант заявки розміщено на сторінці служби Вконтакте http://vk.com/molod_poltava.

За детальною інформацією також можна звернутися до сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Кобеляцької райдержадміністрації за тел.:3-38-16. 

Система Orphus Поделиться на fb