Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Пенсіонерка із Хорольщини передала військовим у зоні АТО 7 тисяч гривень

Напередодні голова Хорольської районної ради Юлія Бойко зустрілася із військовослужбовцями – Андрієм Кузубом та Олегом Іщенком, які служать у зоні АТО та на кілька днів приїхали додому у короткотермінову відпустку. Під час спілкування чоловіки розповіли про ситуацію у зоні антитерористичної операції на Сході нашої держави, про умови, у яких перебувають військові. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Юлія Бойко передала для військових білі маскувальні костюми, які були виготовлені працівниками ТОВ „Подоляночка“, та висловила вдячність керівникам організацій, колективних господарств, приватним підприємцям, громадським організаціям, жителям Хорольської громади за допомогу, активну громадянську ініціативу, патріотизм. Завдяки мешканцям територіальних громад Хорольщини відбуваються щотижневі перевезення у зону АТО зібраних продуктів та речей.

На зустрічі також була присутня і керівник Товариства з обмеженою відповідальністю „Подоляночка“ Валентина Ганзенко, яка висловила вдячність воїнам АТО за той щоденний подвиг, патріотизм, жертовність, які вони виявляють під час захисту незалежності нашої держави, та від імені колективу подякувала Юлії Бойко за координацію дій та сприяння реалізації можливості не лише перерахованими коштами допомогти військовим, але й своєю працею, пошитим одягом для військових. Колектив ТОВ „Подоляночка“ раніше виконував замовлення на пошиття камуфляжних костюмів військовим, які служать у батальйоні „Полтава“.

Цього ж дня голова районної ради Юлія Бойко відвідала пенсіонерку, жительку села Березняки Ганну Дацій, яка підтримала наших військових коштами на загальну суму у сім тисяч гривень. За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток обороноздатності країни Юлія Бойко вручила пенсіонерці, разом із квітами, словами вдячності та побажаннями всього найкращого Подяку районної ради.

Система Orphus Поделиться на fb