Ви тут:
Культура Полтавщина Фотогалерея 

Новорічні іграшки полтавських дітей прикрасили ялинки на Софіївській площі

19 грудня у Києві відкрили Всеукраїнський фестиваль “Святого Миколая 2014”. У конкурсі «Новорічна Іграшка» взяли участь й полтавські діти. 180 кращих виробів полтавців прикрасили на території Національного заповідника “Софія Київська” біля Резиденції Святого Миколая ялинки. Саме ці прикраси діти виготовили для участі в проекті.
Про це “Новинам Полтавщин”и повідомила методист центру естетичного виховання учнівської молоді Марія Романько.
Також у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відкрили виставку дитячих робіт «Новорічна Іграшка».
“Для участі у Конкурсі було надіслано близько 1100 робіт від вихованців та учнів позашкільних, інтернатних, загальноосвітніх навчальних закладів області та їх педагогів. За рішенням журі Конкурсу було визначено 180 кращих виробів, які направлені у м. Київ для участі у всеукраїнському етапі. Із робіт, що залишилися зробили виставку”- сказала Марія Романько.

Експозиція складається з втробів, які виконані різними техніками декоративно-ужиткового мистецтва: паперопластика, кераміка, в’язання, художня обробка деревини, соломоплетіння тощо.
ОЦЕВУМ запрошує всіх бажаючих безкоштовно відвідати виставку протягом грудня 2014 року та січня 2015 року за попередньою домовленістю.

Система Orphus Поделиться на fb