Ви тут:

Не стало Почесного громадянина Кременчука

17 грудня 2014 року на 79 році  пішов із життя засновник вищої освіти Кременчука, відомий науковець, талановитий педагог і керівник Віталій Михайлович Комір. Його великі  заслуги перед Кременчуком, висока результативність у  науково-виробничій діяльності були відмічені як на місцевому, так і  на державному рівні. Одним із найпочесніших і найдорожчих для Віталія Михайловича стало присвоєне йому у 2008 році звання «Почесного громадянина міста Кременчука», на благо якого він трудився все своє життя. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Він першим у місті отримав наукові звання професора та доктора технічних наук, доклав багато зусиль для створення матеріальної бази тепер вже Кременчуцького національного університету ім.. Михайла Остроградського. Віталій Михайлович упродовж своєї професійної діяльності навчався сам і навчав інших, залюбки ділився досвідом, науковими задумками та здійснював підготовку наукової еліти Кременчука. Особисто видав 7 науково-технічних книг, написав 220 наукових статей, захистив 40 винаходів, які дотепер використовують в українській промисловості. З-під його професійного та дбайливого крила вийшло 29 кандидатів і 1 доктор наук. 

У наукових колах України Віталія Михайловича вважали талановитим, ерудованим, ініціативним спеціалістом. Його високі ділові якості, вимогливість до себе і до інших, вміння дати наукове обґрунтування промислово-виробничим процесам сприяли підняттю продуктивності роботи  великого промислового міста.

Перейти до вмісту