Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині подорожчали м’ясо, цукор та риба, а подешевшали овочі

Споживчий ринок області, які в цілому в Україні, характеризується підвищенням рівня цін у всіх сферах споживчих послуг і товарів. З продовольчої лінійки продуктів харчування найвищими темпами на Полтавщині зросли ціни на цукор (132,9%), рибу (124,9%), м’ясо і м’ясопродукти (123,5%), хліб (122,9%), макаронні вироби (120,1%). При цьому ціни на овочеву продукцію є на сьогодні значно дешевшими, ніж минулоріч та мають вигідну цінову пропозицію. Про це, під час сьогоднішнього засідання колегії Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, повідомив заступник директора Департаменту — начальник управління регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Олександр Полупан.

“Цінова ситуація на продукти харчування, що склалася в області, є типовою для усієї України, і вона збережеться до кінця року. За даними моніторингу цін, що проводиться Державною службою статистики України, впродовж листопада на продовольчому ринку області простежується тенденція незначного зростання цін (в межах 3%) на борошно, хліб, макаронні вироби, молоко та сир кисломолочний”, – зазначив Полупан.

За його словами, також у межах 10% зросли ціни на яйця, олію, яловичину та цукор. Залишилися стабільними ціни на сметану, масло вершкове, свинину, птицю та ковбасу варену І ґатунку.

“Ціни на овочі, так званого, борщового набору незначно зросли, крім цін на картоплю, проте мають досить привабливу цінову пропозицію. Рівні цін в області по більшості продуктів харчування є нижчими, ніж середні у державі”, – зазначив Олександр Анатолійович.

Він наголосив, що зростання цін відбулося з незалежних від підприємств причин, в основному, у наслідок підвищення вартості енергоносіїв та сировинної складової, яка є залежною, у багатьох випадках, від курсу валют.

Перейти до вмісту