Ви тут:

На Полтавщині нагородили переможців «Кращої книги – 2013-2014»

DSC_0372

2 грудня у актовому залі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга – 2013-2014».

Участь у конкурсі взяли автори, авторські колективи, видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації Полтавщини. Загалом на розгляд журі в 2013 році було представлено 44 видання та ще 39 видань журі розглянуло в цьому році.

Переможців визначали у семи номінаціях:

  • «Краще історико-краєзнавче видання»;

  • «Краще навчальне видання та підручники»;

  • «Краща поетична збірка»;

  • «Краще прозаїчне видання»;

  • «Краще видання для дітей та юнацтва».

  • «Культура і мистецтво»;

  • «Гран-прі» обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини».

ПРО ВИДАННЯ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ТУТ

ФОТОГАЛЕРЕЯ НИЖЧЕ

Обласний конкурс «Краща книга Полтавщини» започатковано облдержадміністрацією в 2007 році. Ідея його проведення належить обласній громадській організації «Спілка краєзнавців». Враховано також побажання численних видавничих організацій Полтавщини.

Метою  конкурсу є підвищення рівня книговидавничої справи на Полтавщині, покращення якості книжкової продукції, сприяння задоволенню культурно-освітніх потреб населення, популяризації творчості місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги.

Основними завданнями конкурсу є стимулювання професійного зростання фахівців видавничих організацій, їхньої конкуренції,  підвищення статусу професій, пов’язаних із видавничою справою, сприяння у виданні творів сучасних місцевих авторів, виявлення кращих видань, забезпечення високого професійного рівня підготовки видань та розвитку мовної культури.

Конкурс проводиться щороку в рамках реалізації заходів Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

Головним замовником та координатором організації роботи з проведення конкурсу є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, який здійснює організаційне, методичне, консультативне, інформаційне та фінансове забезпечення проведення конкурсу.

 

Перейти до вмісту