Ви тут:
Культура Полтавщина 

На Лубенщині почали готуватися до відзначення 80-річчя від дня народження Василя Симоненка

1_364

У Лубенському районі триває підготовка до відзначення ювілейної річниці від дня народження видатного земляка Василя Симоненка. Заходи розпочинаються з 12 грудня з проведення науково-практичної конференції за участю науковців, студентів, учителів-філологів та бібліотекарів. 

Про це повідомили в Лубенській РДА.

Цього ж дня пройде конкурс читців творів Василя Симоненка, яким опікується літоб’єднання імені О.Донченка. 8 січня о 10 годині за традицією  лубенці та гості зберуться біля хати-музею у Біївцях, де візьмуть участь у мітингу та покладені квіти до пам’ятника, потому в музеї Тарандинцівської ЗОШ вручатиметься літературно-мистецька премія. О 15.00 в районному будинку культури відбудеться головний літературно-мистецький захід.

Підготовку до всіх цих заходів 4 грудня вчергове обговорив оргкомітет під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Сидоренка. Начальник відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Сіряченко окреслив необхідне коло завдань з наповнення садиби-музею реквізитами, завершення робіт з поточного ремонту. 

Директор Тарандинцівської ЗОШ Микола Кадука розповів, що в навчальному закладі замінено вхідні двері, виготовляється меморіальна дошка. Водночас, потребує завершення облаштування третьої кімнати, що цілком реально вирішити, на думку Миколи Кадуки, за кошти спонсорів. Крім того, лубенці підготували ювілейну книгу, присвячену Симоненку. Її сигнальний примірник вже виготовлений.

Перейти до вмісту