Ви тут:

Миргородські правоохоронці провели для студентів екскурсію міськвідділом

Миргородські правоохоронці організували змістовну екскурсію міськвідділом для студентів місцевого професійно-технічного училища. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Переступивши поріг міліції, діти ознайомились із діяльністю чергової частини – найважливішого підрозділу, куди люди звертаються за допомогою першочергово.

У черговій частині їм показали диспетчерський пульт, на який щодня надходять повідомлення та монітори з відеонагляду центральної частини міста. Відвідувачів цікавило все: як поступає повідомлення на номер «102», як слідчо-оперативна група виїздить на місце події, як розшукують правопорушників та, певна річ, де тримають злочинців.

Неабияку цікавість у студентів викликав ізолятор тимчасового тримання Миргородського міськвідділу, де утримуються затримані за вчинення кримінальних правопорушень.

Також студенти ознайомились з роботою експертної служби та на власні очі побачили як експерти працюють з речовими доказами.

Продовжуючи екскурсію, студенти мали змогу ознайомитись з озброєнням правоохоронців.

Гостів ознайомили з пістолетами «Форт-12» та «Макарова», бронежилетами різного ступеню захисту, касками та спецзасобами. Всі бажаючі мали змогу приміряти на себе бронежилети, каски, потримати в руках гумові палиці та кайданки.

Після змістовної екскурсії діти заявили, що такою міліцію вони ще не бачили і ділились позитивними враженнями.

Були і такі, які виявили бажання в перспективі служити в органах внутрішніх справ.

Т.в.о. начальника Миргородського міськвідділу міліції Володимир Река, котрий і був ініціатором заходу, зазначив: «День відкритих дверей для молоді – це потрібна і гарна справа.Таким чином кожен зможе зрозуміти особливості нашої непростої професії. Сподіваюся, що у всякому разі, у кожної дитини оселилась повага до непростої, але край необхідної професії міліціонера».

Перейти до вмісту