Ви тут:

Кобеляцькі учасники АТО отримали земельні ділянки

54298634

Першим п’яти кобеляцьким учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України надали дозвіл на безоплатну приватизацію земельних ділянок в місті Кобеляки.

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради своїм рішенням від 4 грудня цього року надав дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення чотирьох земельних ділянок по 0,08 га (8 соток) для житлового будиівництва по вул.Котляревського, що в мікрорайоні Гатище. Ще одному кобеляцькому військовослужбовцю надано дозвіл на розробку документів на земельну ділянку пл.0,10 га по вул.Заворскло, саме там, де воїн-захисник захотів.

За словами міського голови Олександра Ісипа, як такого дефіциту землі в Кобеляках немає, всі бажаючі жителі міста можуть приватизувати земельні ділянки, якщо таким правом вони не скористалися раніше. Але нашим учасникам АТО – преференції: вони одержать безоплатно у власність земельні ділянки в першу чергу і там, де вони забажають.
Нагадаємо, що на останній сесії Кобеляцької міської ради, що відбулася в середині листопада, було затверджено Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Кобеляки на 2014-2015 роки. Програмними заходами передбачено надання позачергово учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

За матеріалами Кобеляцької міської ради.

Перейти до вмісту