Ви тут:
PROвсе 

Facebook зможе відфільтровувати фото нетверезих користувачів

Facebook працює над програмним забезпеченням, яке буде автоматично розпізнавати п’яних людей і блокувати фотографії користувачів в недостойному вигляді.

Природно, на ранок людина може скасувати блокування і підтвердити публікацію фотографій, інформує espreso.tv.

Для реалізації цієї ідеї потрібно використовувати алгоритми розпізнавання образів і систему штучного інтелекту, здатну відрізняти тверезих.

Створенням подібної системи займається дослідник з Нью-Йоркського університету Янн Лекун. Він очолює лабораторію штучного інтелекту, яка створена в компанії (Facebook Artificial Intelligence Research lab, FAIR).

Навчання системи відбувається стандартними способами навчання нейромережі. Є велика база фотографій, в якій люди позначають фотографії тверезих і п’яних людей, а система поступово знаходить відомі тільки їй ознаки, за якими ці фотографії можна розрізнити.

До того ж, Facebook вже досить впевнено розпізнає обличчя та ідентифікує людей на фотографіях, так що для визначення ступеня сп’яніння можна використовувати архів колишніх зображень індивідуума, на яких він гарантовано тверезий (тобто, які він однозначно допустив до публікації).

Facebook – не єдина компанія, що працює в області застосування алгоритмів “deep learning”. Це дуже важлива технологія, яку застосовують у своїй діяльності Google, Microsoft, Yahoo, Twitter, Baidu та інші.

У довгостроковій перспективі Facebook розраховує створити систему, яка буде розуміти сенс публікованих повідомлень та іншого контенту, свого роду «цифрового помічника». За словами Лекуна, у віддаленій перспективі цю систему можна застосовувати в поєднанні з технологією віртуальної реальності Oculus VR (яку Facebook недавно купила) і роботами.

Система Orphus Поделиться на fb