Ви тут:

Дід Мороз у Полтаві готує подарунки для дітей-інвалідів і дітей-переселенців та просить долучатися небайдужих

Новорічна акція «Дід мороз іде до дітей», яку ГО «Наш Шлях» проводить багато років поспіль, буде проходити цього року з особливим ентузіазмом і енергією. У цьому запевнили організатори.

“Багато полтавців знають, що мета нашого новорічного дійства – подарувати відчуття казки малечі з особливими потребами, дітям інвалідам з малозабезпечених родин, коли казкові герої у костюмах Діда Мороза та Снігуроньки персонально вітають кожного малюка. Цього року головний акцент буде зроблений на родинах переселенців, які мають маленьких дітлахів”, – зазначив Іван Чабан, який займається такою волонтерською роботою в ролі Діда Мороза не перший рік. – 

Сотні тисяч наших громадян залишили свої оселі, рятуючись від агресора, тисячі дітей втратили одного зі своїх батьків, отримали важку психологічну травму, лікування якої потребує не лише часу але і величезних зусиль психологів і особливого ставлення оточуючих. Враховуючи пережите, мабуть, цим дітям важко буде назвати наступаючий рік – святом. Тому цьогорічну акцію доцільніше буде назвати просто акцією підтримки і добра для маленьких українців, що змушені були полишити свої домівки, щоб вижити.

Дорогі полтавці, Ви неодноразово підтверджували відкритість і доброту свого серця цього нелегкого для нас року, але немає межі милосердю і немає межі добрим справам!. ГО «Наш Шлях» традиційно запрошує всіх приєднатися до благодійної новорічної акції і допомогти Діду Морозу та Снігуронці наповнити мішки подарунками для дітлахів. Оскільки цьогорічна акція у нас має особливе спрямування, тож просимо приносити не лише іграшки, солодощі, цукерки але і дитячі книги та дитячий одяг, впевнені, що для діток – переселенців ця допомога аж ніяк не буде зайвою!

Нагадуємо, що наша організація не приймає коштів і жодних фінансів, всю вашу допомогу просимо конвертувати у дитячі подарунки – іграшки, солодощі, одяг. Наші волонтери, орієнтовно з 27 грудня розпочнуть вітальні візити до родин з дітками до 7 років.

Кількість родин, що отримають подарунки від чарівника Діда Мороза залежить від кожного з нас, тому просимо Вас долучатися до заходу:

Телефон координаторів акції:

+38 066 829-11-73 Наталя
+38 095 887-42-63 Іван

Пункт збору іграшок знаходяться за адресою:

вул. Соборний майдан 15, м. Полтава, 36020, тел. +38 (0532) 500-647 (навпроти Успенського Собору) «Суспільна служба України»

Подарунки можна приносити з    9:00 по 17:00 годину до 26.12.2014″.

 

 

 

Перейти до вмісту