Ви тут:
Культура Полтавщина 

Чорнухинський народний аматорський колектив відсвяткував 40-й ювілей

ми

У  селищі Чорнухи пройшов ювілейний концерт «Ми славимо Україну в роботі, в творчості, в житті…», присвячений 40-й річниці народного аматорського колективу районного Центру культури і дозвілля.

Про це повідомили в Чорнухинській РДА.

Цього дня у виконанні народного хорового колективу в супроводі народного оркестру народних інструментів прозвучало чимало відомих  українських пісень таких як «Краю Полтавський», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Ой кивала молодичка», «Гуляє козак весілля» та інші.

Згадали на святі і про людину, яка своєю натхненною та самовідданою працею прославляла українську пісню, рідний край, Україну, багаторічного керівника хорового колективу – Івана Гаврися.. Рішенням тридцять п’ятої сесії шостого скликання районної ради від 5 грудня 2014 року народному аматорському хоровому колективу районного Центру культури і дозвілля присвоїли його ім’я.

Найкращим подарунком для аматорів хорового мистецтва стали бурхливі оплески та вдячність глядачів. Не обійшлося і без святкового торта зі свічками, який зазвичай, у такий день, дарують ювілярам.

Система Orphus Поделиться на fb