Ви тут:

700000-й клієнт “Оплати частинами” безкоштовно отримав від ПриватБанку і “АЛЛО” новий планшет

htmlimageСучасний планшет став абсолютно несподіваним приємним подарунком для Ірини Люльки з Павлограда, яка вирішила купити в розстрочку новий смартфон в магазині “АЛЛО” і стала ювілейним клієнтом сервісу “Оплата частинами”.

Більше 700 тисяч українців змогли придбати необхідні товари в розстрочку за допомогою програми “Оплата частинами”, яка впроваджена в Україні ПриватБанком та крупи торговельними мережами країни. Як повідомила прес-служба банку, семисоттисячну клієнтом сервісу стала Ірина Люлька, яка придбала в розстрочку новий смартфон в магазині торгової мережі “Алло” міста Павлоград.

“Можливість купувати в розстрочку без відсотків стала гарною підтримкою від банку та його партнерів всім клієнтів у непростій економічній ситуації, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Роман Негінський. – Сьогодні такий зручний сервіс, як “Оплата частинами” працює в більшості популярних торгових мереж і є найбільш доступною в Україні можливістю покупки товарів у розстрочку “.

Купуючи в розстрочку смартфон, “ювілейний” користувач “Оплати частинами” отримав не тільки безвідсотковий кредит від банку, але і несподіваний приємний подарунок від торгової мережі “АЛЛО” – хітовий планшет Samsung Galaxy tab 4.

“Наша цінова політика і можливості” Оплати частинами “зробили найсучаснішу техніку доступною в магазинах” АЛЛО “більшості українців”, – говорить заступник комерційного директора ТОВ “АЛЛО” Артем Красніков. – Оплачувати смартфони та планшети, представлені в магазинах компанії, можна до 24 рівних платежів, при цьому без% і додаткових комісій “.

Щомісяця понад 50 000 клієнтів купують потрібні товари за допомогою програми безкоштовної розстрочки “Оплата частинами“. С “Оплатою частинами” суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини (до 25 платежів). Кредит оформляється автоматично прямо біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовно.

За даними банку, з початку 2014 кількість торгових мереж і магазинів, в яких клієнти ПриватБанку можуть користуватися безкоштовною розстрочкою, зросла на 30%. Як повідомила прес-служба банку, сервіс “Оплата частинами” на сьогоднішній день працює в більш ніж 33 000 торгових точок. На сьогоднішній день до “Оплаті частинами” підключені найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Щоб дізнатися доступну клієнту суму покупок в розстрочку достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua .

Перейти до вмісту