Ви тут:

20 грудня у міграційній службі День відкритих дверей

З метою інформування громадян про міграційне законодавство та про роботу міграційної служби, у суботу 20 грудня в Управлінні державної міграційної служби України в Полтавській області та усіх територіальних підрозділах Державної міграційної служби області буде проведеноДень відкритих дверей.

Керівники та найбільш досвідчені фахівці міграційної служби надаватимуть консультації з питань оформлення паспортних документів, реєстрації місця проживання, набуття громадянства України, оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання для іноземців, надання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту тощо всім бажаючим їх отримати.

Також будуть надані роз’яснення законодавства щодо надання адміністративних послуг переселенцям з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Фахівці обласного апарату ДМС України чекатимуть на громадян за адресою: вул. Пушкіна, 63, м. Полтава, в територіальних підрозділах міграційної служби в області захід проводитиметься в приміщеннях районних відділів і секторів. Час проведення консультацій – з 9:00 до 18:00.

Перейти до вмісту