Ви тут:

16 грудня – останній день подання заяви для переходу на сплату єдиного податку

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує суб’єктам господарювання, що обрати спрощену систему оподаткування, або змінити групу єдиного податку можна з початку будь-якого кварталу. Відповідно до статті 298 Податкового кодексу України, заява про перехід на спрощену систему оподаткування подається не пізніше ніж за 15 днів до початку нового кварталу.

Для переходу із загальної системи оподаткування на спрощену з 1 січня 2015 року, або зміни групи єдиного податку, заяву про застосування спрощеної системи оподаткування слід подати до 16 грудня 2014 року включно. При цьому, до поданої заяви необхідно додати розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Зауважимо, що ті, хто добровільно хоче відмовитися від спрощеної системи і перейти на загальну з I кварталу 2015 року, повинні до 20 грудня 2014 року включно подати відповідну заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків з 1 січня 2015 року.

Наголошуємо, що тим суб’єктам господарювання як юридичним так і фізичним особам, які є платниками єдиного податку заяву для продовження перебування на спрощеній системі оподаткування в наступному році подавати не потрібно.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту