Ви тут:

Вищу освіту в області здобувають майже 52 тис. студентів

17 листопада в Україні відзначається Міжнародний день студентів – свято молодих людей, які завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою недосяжну мету і добиватися свого – таким є кредо сучасного студента.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області на початок 2014/15 навчального року в Полтавській області підготовку спеціалістів з вищою освітою здійснював 21 самостійний навчальний заклад, зокрема, університети, академії, інститут, коледжі, технікуми, училища.

З початком нового навчального року ряди студентів вищих навчальних закладів поповнили більш ніж 11 тис. осіб. Найбільшою популярністю серед студентів користуються спеціальності за напрямами підготовки: економіка та підприємництво, медицина, менеджмент і адміністрування, сільське господарство і
лісництво.

Сьогодні вищу освіту в області здобувають майже 52 тис. студентів, з яких третина навчається за рахунок державного бюджету.

У 2014р. було випущено понад 14 тис. кваліфікованих фахівців різного рівня, з яких кожний третій отримав кваліфікацію спеціаліста та молодшого спеціаліста, кожний сьомий – магістра, кожний десятий – бакалавра.

джерело:Репортер

Перейти до вмісту