Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Удовіченко очолив громадську організацію, яка захищатиме інтереси Полтавщини і полтавців

Сьогодні у прямому ефірі ОДТРК “Лтава” відбулася презентація новоствореної в Полтавській області громадської організації “РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ”. Її очолив екс-голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

Він та інші представники нового об’єднання наголосили, що про політику поки що не йдеться. Головна мета — зважити на проблемах місцевих.

“Ми сьогодні створюємо громадське об’єднання, і при цьому не ставимо перед собою політичних цілей. Ми хочемо об’єднатися задля вирішення проблем місцевих”, – сказав Олександр Удовіченко.

За його словами, соціальне забезпечення людей, розширення прав органів місцевого самоврядування, сприяння розвитку промисловості та сільського господарства та увага до потреб молоді — це головні напрямки діяльності ГО “РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ”.

У своїй роботі громадська організація спиратиметься на територіальні громади, різні форми та об’єднання громадян.

“Влада повинна почути їхній голос”, – переконаний Олександр Удовіченко.

Під час спілкування у переповненій залі ОДТРК “Лтава” “РІДНЕ МІСТО, РІДНИЙ КРАЙ” презентували представники різних сфер життя. Це і секретар Полтавської міськради Оксана Деркач, і президент всеукраїнського благодійого фонду “Джерело Дніпра” Володимир Матицин, і директор ПАТ “Кременчуцьке кар’єроуправління “Кварц” Геннадій Федотов, і депутат Полтавської облради, підприємець із Гадяччини Володимир Попельнюх, і лікар вищої категорії Вікторія Ващенко, і директор Супрунівського НВК Оксана Таранець, підприємець та голова ГО “ Молодіжний простір” Олексій Чепурко, а також бронзова призерка чемпіонату Європи з дзюдо Єлизавета Каланіна.

Члени організації оголосили про низку масштабних проектів, спрямованих на захист Полтавщини і полтавців у різних сферах.

Олександр Удовіченко закликав усіх полтавців до об’єднання та спільних дій на благо Полтавщини

“Не протистояння, а конструктив, не руйнування, а продовження кращих полтавських традицій та віра в себе допоможуть забезпечити рідному краю та його людям гідне майбутнє”, – відзначив Удовіченко.