Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У неділю полтавці збиратимуть підписи, щоб позбавити Кобзона звання почесного громадянина

Громадський Клуб Полтави анонсує на неділю збір підписів  тих, хто підтримує позбавлення Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Полтави.

” 16 листопада з 11-ої години і на протязі 5-8 годин полтавці матимуть змогу безкоштовно насолоджуватися творчістю музичних колективів Полтави. Відбудеться дійство на площі перед Полтавською облдержадміністрацією. І кожен з тих, хто відвідає захід, стане його безпосереднім учасником. Оскільки це – не лише мистецько-розважальний захід. Метою його буде також збір підписів тих, хто підтримує позбавлення Йосипа Кобзона звання почесного громадянина Полтави.
Російському співакові це звання було присвоєно у 2002 році рішенням Полтавської міської влади. Наразі виникають серйозні сумніви з приводу того, чи заслуговує цей депутат Держдуми Росії бути почесним полтавцем.
Декілька фактів:
1. Урядами США та Ізраїлю Йосип Кобзон неодноразово підозрювався у причетності до організованої злочинності, через що йому було відмовлено у в’їзді до даних країн.
2. З початком подій Євромайдану 2014 року почав проявляти антиукраїнську позицію та закликав В.Януковича до розстрілу протестувальників у Києві.
3. Публічно образив гімн України, назвавши його «нацистським».
4. Є чинним депутатом Держдуми Росії від партії В.В.Путіна «Єдина Росія».
5. Підписав 11 березня 2014 року звернення російських діячів культури та мистецтва на підтримку політики В.В.Путіна щодо окупації українського Криму.
6. Після початку конфлікту на Сході виступив у Донецьку із концертом на підтримку терористичної організації сепаратистів.
7. Служба безпеки України включила Йосипа Кобзона до переліку осіб, яким заборонено в’їзд на територію України.
Варто відзначити, що за свою антиукраїнську діяльність Йосип Кобзон вже позбавлений звань почесного громадянина Дніпропетровська та Кобеляк.
Зокрема, ще у березні цього року Кобзон заявляв, що не хотів би носити звання почесного громадянина міста, якщо до влади у ньому прийдуть “націоналісти і радикали”.
Немає сумніву, що серед полтавців переважають саме ті, кого Кобзон вважає «націоналістами та радикалами». Схоже, що за його уявою всі ті, хто наразі більше не бачать у Росії «старшого брата» та не хочуть такої «любові», як росіяни нам пропонують на Сході та у Криму, – це хунта, бандерівці, американські запроданці та ін.
Чи гідна така людина носити звання почесного громадянина Полтави – з’ясовуватиметься у неділю. Запрошуються усі бажаючі: музичні колективи, небайдужі громадяни, депутати, громадські активісти, журналісти. Всі ті, кому не байдуже, з чиїм ім’ям можуть пов’язувати Полтаву прийдешні і наступні покоління.
Захід аполітичний. Організатором його виступає Громадський Клуб Полтави.

Громадський Клуб Полтави”

поширити новину: