Ви тут:

У Кобеляках багатоквартирні будинки готують до зими

Одночасно на двох 16-квартирних комунальних будинках в Кобеляках проводяться ремонтні роботи з підготовки до зимового періоду. На замовлення Кобеляцької міської ради силами КП «Водоканал» вже відремонтовано вимощення будинку на вул.Чернишевського, 3, а за кілька днів буде капітально відремонтовано й дах цього будинку.

Днями встановлено нові металеві двері в під’їзді будинку по вул.Пушкіна, 24. Біля під’їзду зроблено вимощення тротуарною плиткою, повідомили в прес-службі Кобеляцької міської ради.

В обох будинках капітальні ремонти здійснюються на умовах рівнозначного співфінансування за кошти міського бюджету та кошти власників приватизованих квартир. З бюджету міста Кобеляки на ці об’єкти буде виділено орієнтовно 40 тис.грн.

Крім того, нещодавно мешканці 30-квартирного будинку по вул.Шевченка, 12 «а» за власні кошти частково поремонтували м’яку покрівлю. Наступного року міська рада допоможе їм у продовженні ремонтних робіт.
Як зазначив міський голова Олександр Ісип, міська влада готова фінансово допомогти будь-якому будинку, де квартировласники згодні на умови співфінансування ремонтних робіт за принципом 50 на 50. «Оскільки ми активно підтримуємо створення у нашому місті об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, то й допомагатимемо у першу чергу саме таким об’єднанням», – резюмував очільник Кобеляк.   

Перейти до вмісту