Ви тут:
Культура Полтавщина Привітання Суспільство 

У книжковому магазині «Планета» до Дня української писемності провели виставку

У комунальному книжковому магазині «Планета» провели виставку тематичної літератури з нагоди Дня української писемності та мови. На виставковому стенді розмістили експозицію книжок, які продаються в магазині: словники, енциклопедії, наукова та освітня література, а також видання полтавських авторів про українську мову та представників класики української літератури.

На захід запросили начальника управління інформації Артема Чубенка, заступника директора Державного архіву Полтавської області Тараса Пустовіта, члена національної спілки письменників України Миколу Костенка, в.о. директора комунального видавництва «Полтавський літератор» Анатолія Карпенка, члена Луганської спілки письменників Олексія Неживого та викладачі і студенти ПНПУ ім. В. Г Короленка.

Ведуча заходу – керівник відділу видавничої справи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко зауважила: «Мова — це той інструмент, який єднає націю і народ в єдине ціле. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями».

У свою чергу в.о. директора книжкового магазину «Планета» Аліна Аванесова говорить, що подібні свята в магазині планують проводити і надалі.

«Це перше таке свято, яке організовує наш магазин. Сподіваюся, що це буде вдалий крок у напрямку початку нової ери магазину «Планета». Таким чином ми спробуємо відзначити нове народження магазину «Планета»», – сказала Аліна Аванесова.