Ви тут:

Понад 2 млрд грн перерахували полтавські митники до Держбюджету України

З початку року митниками Полтавщини до Державної скарбниці було перераховано 2 млрд. 127 млн.грн..  Протягом поточного року Полтавською митницею оформлено понад 28 тисяч митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності митниці впродовж січня-жовтня 2014 року, склав 1 млрд. 961 млн. дол. США. Зовнішньоторговельне сальдо за 10 місяців 2014 року позитивне і складає 337,9 млн. дол. США.
У поточному році вантажі експортувалися до 86 країн світу. Як свідчить статистика, спостерігається збільшення експортних поставок до наступних країн: Словаччини, Чехії, Азербайджану, Польщі, Угорщини, Німеччини, Вірменії, Туреччини та Нідерландів. Зменшились обсяги поставок до Росії, Австрії, Білорусі, Казахстану, Грузії, Молдови, Туркменістану та Італії. Серед основних товарів, що експортувалися в поточному році були руди, тютюн, залізничні локомотиви, обладнання та механічні пристрої, продукти неорганічної хімії та інше. Спостерігається збільшення експорту харчових продуктів та зернових культур.
З початку року імпортні вантажі надійшли з 71 країни ближнього та дальнього зарубіжжя. Як свідчать статистичні дані, спостерігається збільшення імпорту товарів з наступних країн: Білорусії, Японії, Іспанії, Мексики, Литви та Австрії. Зменшились обсяги імпорту 3 Росії, США, Китаю, Німеччини, Казахстану, Туреччини, Франції, Індії, Південної Кореї, Бразилії та Швеції. Структура імпорту в поточному році наступна: палива мінеральні, машини, обладнання і механічні пристрої, тютюн і промислові замінники тютюну, електричні машини та обладнання, їх частини; вироби з чорних металів та інше.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Перейти до вмісту