Ви тут:

Південна залізниця з 29 листопада запустить додатковий поїзд Харків – Ужгород

510070Для задоволення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом призначили поїзд № 225/226 Харків-Ужгород-Харків.

Із Харкова поїзд № 225 Харків – Ужгород курсуватиме по непарних датах з 29 листопада. З початкової станції він вирушатиме о 23:07 та прибуватиме до Ужгорода о 03:55.

Зворотно поїзд № 226 Ужгород – Харків курсуватиме по парних датах з 30 листопада. Із Ужгорода він відправлятиметься об 11:17 і прибуватиме до Харкова о 14:30.

Поїздом зможуть скористатися також мешканці Сум, Конотопу, Львова, Києва, Козятина, Вінниці, Жмеринки, Хмельницького, Тернополя та інших міст.

Залізничники щоденно проводять моніторинг попиту населення на перевезення залізничним транспортом та у разі  збільшення пасажиропотоку, при наявності вільного рухомого складу, призначаються додаткові поїзди або збільшують кількість місць у цілорічних поїздах.

Нагадаємо, інформацію про наявність вільних місць у поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою онлайн-системи http://booking.uz.gov.ua.

Перейти до вмісту