Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині з’явилися ще двоє новообраних громадських помічників дільничих

Одним з основних завдань дільничних інспекторів міліції є забезпечення охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, здійснення профілактичної роботи та зміцнення правопорядку. А допомагають їм у цьому громадські помічники дільничних інспекторів міліції.

В Лубенському міськвідділі міліції на сьогоднішній день налічується 10 громадських помічників ДІМ, двох останніх Артема Черевка та Василя Ляшка прийняли помічниками нещодавно.

Так, нещодавно в приміщенні Мацківської сільської ради в присутності жителів села в.о. начальника Лубенського МВ УМВС підполковник міліції Юрій Доценко вручив новообраним громадським помічникам посвідчення громадських помічників ДІМ та номерний нагрудний знак «Громадський помічник дільничного інспектора міліції».

«Я Вам дуже вдячний за допомогу, яку Ви надаєте дільничному інспектору міліції й голові сільської ради та сподіваюся, що і в подальшому ставши громадськими помічниками ДІМ Ви прикладете максимум зусиль, щоб на території Мацківської сільської ради панували мир, спокій і належний правопорядок»,- зазначив у своїй промові в.о. начальника міськвідділу Юрій Доценко.

Система Orphus Поделиться на fb