Ви тут:

Міжнародні донорські організації допоможуть відремонтували житло для переселенців

Гроші на реконструкцію двох будівель комунальної власності, в яких можна буде розмістити переселенців з Луганщини та Донеччини, готові виділити донори в рамках проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

 Про підтримку двох проектів, заявки на які подавала Полтавська обласна державна адміністрація, повідомив листом міжнародний менеджер проекту Джейсінгх Сах.   

Йдеться про будівлю колишньої центральної районної лікарні в смт Козельщина, де після реконструкції можна буде поселити до 159 осіб, про це повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

А також про готель «Славутич» міста Комсомольська (там вміститься до 156 осіб).

Фінансування реконструкції будівель передбачається на формулою: 80% витрат покриває проект, 20% – місцевий бюджет. Підтримка надаватиметься у вигляді малих грантів. Обов’язковою умовою фінансування є те, щоб об’єкти могли використовуватися громадами містечок і на майбутнє.

Як відомо, голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук ініціював залучення коштів європейських донорів для реконструкції будівель для вимушених переселенців у зв’язку з тим, що Полтавщина уже прийняла більше 13 тисяч осіб зі східних регіонів України, де нині проходить АТО. Потреба в теплому житлі – одна з найважливіших для переселенців. 

Проект ЄС надає підтримку реконструкції житла для переселенців і в інших областях України, що приймають людей із Донеччини та Луганщини.

http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/content/news/images/list.jpg

Перейти до вмісту