Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Голова ДСНС України особисто проінспектував техніку в Полтаві

Голова ДСНС України Сергій Бочковський оглянув спеціальну техніку Полтавського гарнізону , зокрема автомобілі газодимозахисної служби, мобільні пункти обігріву, відпочинку та життєзабезпечення діяльності рятувальників під час розгортання оперативного штабу на місці події.  Він поспілкувався також з психологами Служби порятунку та рятувальниками.

Керівник  особисто перевірив кожну одиницю техніки. За висновками посадовця, технічні засоби даного підрозділу знаходиться у чудовому стані.

 «Ми проінспектували повністю всю техніку, яка є в Полтавському гарнізоні. Хочу зазначити, що вона знаходиться в чудовому стані. Це робиться практично власними силами персоналу. І в цьому вагома заслуга начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Романа Кириленко, який встигає не тільки керувати гарнізоном, а й більше всіх доставляти в зону АТО гуманітарних вантажів. Також полтавський гарнізон допомагає колегам, які потерпіли від дій сепаратистів та банд формувань»,- сказав Бочковський.

Нагадаємо, в Полтаві на навчально-тактичному полігоні ГУ ДСНС України у Полтавській області пройшли тактико-спеціальні навчання з відпрацювання практичних дії під час ліквідації наслідків вибуху на об’єктах нафтогазового комплексу.

Фото Анни Чапали.

Перейти до вмісту