Ви тут:

За підкуп виборців відкрили вже 141 справу − Аваков

З початку виборчого процесу порушено 141 справу за фактом підкупу виборців. Про це у своєму Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, найбільша кількість таких справ зареєстровано в Запорізькій (14), Київській (11), Харківській (11) Одеській (15), Житомирській (9), Донецькій (7) областях та у Києві (14). Повідомляє Радіо Свобода

«Вал порушень з підкупу виборців по всій країні росте як сніжний ком. … Вимагаю жорстко присікати і фіксувати факти порушення виборчого закону. Деякі кандидати починають верещати − але по-іншому не буде», − зазначив Аваков.

«Позиція МВС за підкуп буде жорсткою. Незалежно від партійної приналежності кандидата. А до представників «Народного Фронту» − наджорсткою», − додав він.

При цьому він закликав громадян у разі фіксації факту підкупу негайно звертатися за формою до найближчого управління внутрішніх справ.

14 жовтня Верховна Рада України ухвалила законодавчі зміни щодо посилення відповідальності за вчинення злочинів проти виборчих прав громадян. Тепер закон встановлює кримінальну відповідальність не лише для тих, хто підкуповує, а й для тих, хто отримує незаконну вигоду від голосування.

Перейти до вмісту