Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Віктор Бугайчук вручив ключі від квартир молодим родинам міста Комсомольська

 

У День Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Комсомольську введено в експлуатацію першу чергу новобудови, в якій отримали житло 72 молоді сім’ї.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук разом із міським головою м.Комсомольська Сергієм Супруном вручили ключі від квартир  власникам новозбудованого житла.

39 сімей Комсомольська (переважно фахівці бюджетної сфери) мали можливість придбати квартири в новому будинку по вул. Добровольського, 93 на пільгових умовах. Для цього з обласного бюджету на будівництво було виділено 1,8 млн. грн. Ще 3,5 млн. грн. профінансував Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву; 865 тис. грн. для своїх земляків віднайшов міський бюджет м.Комсомольська.

«Гадаю, ви на все життя запам’ятаєте цей радісний день. Бо отримали ключі на велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, – сказав Віктор Бугайчук, звертаючись до присутніх власників нових квартир. – Бажаю вам затишку в родинах, процвітання вашому місту». Голова ОДА подякував міській владі та представникам Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за важливу справу, яку вони роблять для держави.

Віктор Бугайчук наголосив: незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, держава продовжує роботу у напрямку покращення житлових умов населення. «Такі події, як сьогодні, важливі не тільки для окремо взятого міста, а й мають величезне соціальне значення на рівні держави, бо відроджують довіру людей, вселяють в них оптимізм і віру в майбутнє, – зазначив голова ОДА. – На конкретному прикладі ми бачимо, що за підтримки Уряду влада, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, інвестори, банкіри, будівельники можуть плідно працювати в одній команді на благо суспільства».

Слід зазначити, що новосели теж інвестували в будівництво. Частину квартир у цьому будинку реалізовано за державними програмами пільгового молодіжного кредитування під 3% річних; придбання «Доступного житла» на умовах 30/70.

Привітали родини зі святом також голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Рисухін, директор Полтавського регіонального управління Фонду Олена Алексєєва, православний священик отець Георгій. Святковий настрій присутнім створили народний шоу-гурт «Дніпровські зорі» та муніципальний духовий оркестр. Після вітальних слів та веселих пісень власники квартир і гості оглянули новобудову.

 

 

 

Перейти до вмісту