Ви тут:
Головне Надзвичайні ситуації Офіційно Суспільство ТОП-новина 

В облдержадміністрації напрацювали механізм ремонту техніки батальйону тероборони

Сьогодні заступник голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий зустрівся з приватними перевізниками, представниками КП «Полтаваелектротранс» та керівництвом військової частини – польової пошти В-2287, де наразі несуть службу бійці батальйону територіальної оборони Полтавщини.

Вони зібралися, аби вирішити питання щодо термінового відновлення трьох автобусів, які були раніше мобілізовані з КП «Полтаваелектротранс» Полтавським об’єднаним міським військовим комісаріатом для перевезення особового складу та вантажів до районів виконання бойових завдань. Зокрема, ремонту потребує ходова автобусу «Богдан» А 09202, двигун та електрообладнання.

Заступник командира частин з озброєння – начальник технічної частини військової частини польової пошти В-2287 Костянтин Гармаш поскаржився, що вони самі наразі не зможуть відремонтувати ці автобуси, оскільки не мають підйомника чи ями під такий транспорт, а також потрібен кваліфікований електрик.

Допомогти з цим військовим погодився приватний підприємець, який займається громадським перевезенням, Геннадій Тимощенко. Він пообіцяв надати яму для ремонту автобусів та допомогти з електриком.

У свою чергу заступник голови Полтавської облдержадміністрації подякував приватним перевізникам за активну участь в допомозі військовим та відзначив, що КП «Полтаваелектротранс» теж не повинне стояти осторонь.

Що ж до фінансування ремонту, то з цим наразі затримка.

«У нас є 2 форми освоєння коштів: тендер і переговорні процедури, які займуть 20 робочих днів. Ми спочатку надаватимемо гарантійні листи, потім – проводитимемо проплату. Є небайдужі підприємці, які активно допомагають нашим військовим. Будемо залучати благодійну допомогу», – сказав він.

Роман Товстий зауважив, що за рахунок коштів зі спеціальної програми, облдержадміністрація зможе розрахуватися за витратні матеріали, запчастини. Проте оплатити виконання самих робіт наразі немає змоги.