Ви тут:
Економіка Споживач 

Українські вагони кращі, ніж корейські – відгук із мережі

У мережі з’явився відгук про вагони українського виробництва, які кращі, ніж корейські. Публікуємо його повністю:
«Повертався з далеких мандрів. Взяв експрес. Тільки в середині шляху зрозумів, що це не Хюндай. Блін, це наш Крюківський завод! Ну по-перше місця для ніг навіть для мене, більше, ніж повно, по друге, в кожному кріслі – розетка для зарядки, туалети – космос. Навіть в місці за столиком обличчям до обличчя сидіти комфортно (ось ненавидів завжди ці місця, тепер буду брати, там вдосталь місця для ноутбука). Симпатичне світлодіодне підсвічування і навіть освітлення. Тамбури – не знаю, де вони здерли, але їх немає – просто велика ковбаса без дверцят. Зрозумів, що це наше, тільки коли побачив знайомі Хартронівські панелі управління.
Чому мене пробрало? Просто я повертаюся з Праги. До цього поїздив на їхьому Інтерсіті по європах. На Слов’янському експресі і на Франца Шуберта. Коли увійшов у це чудо, подумав, ну от, старенька Європа відстає. Який контраст з Кореєю. Але раптом з’ясувалося, що це ніяка не Корея, а Україна!
Ну і мінус. Єдиний. Ну потрібно придумати, хоч як-небудь, щоб це було видно кожному, що зроблено в Україні. Ну ладно я, був в складальному цеху Хартрон Експрес. Решта ніколи і не здогадаються … »

1

rollingvogue.com

Перейти до вмісту