Ви тут:
Освіта Полтавщина 

У полтавському дитсадку відкрили додаткову групу

SONY DSC

У Полтавському ДНЗ «Золотий колосок» побільшало на одну групу.

Про це повідомили в Полтавській міській раді.

– Кількість діток у Полтаві, на щастя, постійно збільшується. Більше того, цього року ми прийняли більше 300 діток–переселенців із зони проведення АТО. Тому потреба у відкритті нових груп у дошкільних навчальних закладах є. Цьогоріч це вже 5-та, – зазначила заступник міського голови Світлана Порохня, яка завітала на урочисту подію. – Ми придбали усе необхідне – нові меблі, постільну білизну, додаткові газові плити та кухонне приладдя. І тут чудовий колектив вихователів. Тож, для наших діток створені всі умови.

Завідувач ДНЗ №4 Любов Глоба говорить, що в новій садовій групі виховуватимуться 23 дитини. Загалом же «Золотий колосок» тепер відвідуватимуть 74 маленьких полтавця. Зважаючи на те, що садочок знаходиться в надзвичайно мальовничому місці, основним направленням тут вирішили зробити виховання в підростаючого покоління екологічної культури: вже за перший рік роботи територія закладу, завдяки дбайливим рукам працівників, стала справжнім квітником.

До кожної дитини в садочку, як і до кожної квіточки на подвір’ї, тут ставляться з особливою увагою і ніжністю. Тому цей садочок батьки називають справжнім другим домом для своїх чад і надзвичайно радіють з того, що мають можливість відвідувати саме його!

За останні чотири роки в полтавських ДНЗ відкрили близько 20 додаткових груп.

Перейти до вмісту