Ви тут:

У Полтаві привітали працівників соціальної сфери

У Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної Залізниці вітали тих, хто безкорисливо віддає усю теплоту незнайомим людям та допомагає знайти вихід зі складних життєвих ситуацій.

«Аби працювати у цій сфері – треба мати не аби яку мужність і витримку. Слід уміти поставити чиєсь життя на перший план, допомогти людям, які в силу життєвих обставин не мають змоги вирішити свої проблеми самостійно. Для багатьох із них Ви – єдиний вихід, надійна опора, віра у краще. Хочу побажати Вам мужності й терпіння у здійсненні нелегкої, але такої благої справи. І, підтримуючи інших, нехай і у кожного з Вас буде та людина, яка підтримає Вас, якій Ви від щирого серця зможете сказати: «Дякую, що ти в мене є». Із наступаючим Вас святом!», – зазначила секретар міської ради Оксана Деркач.

Також вона вручила відзнаку міського голови III ступеня заступникові голови виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтава ради з соціально-економічних питань – начальникові управління праці та соціального захисту населення Андрієві Каркачу.

Перейти до вмісту