Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві привернули увагу до життя жінок у сільській місцевості – прес-конференція (ВІДЕО)

«Якби не жінка – у селі б уже усе поросло бур’янами. Усе у сільській місцевості тримається на жінках», – такими словами розпочали сьогоднішню прес-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини», присвячену Міжнародному Дню сільської жінки.

«Жінці у нашому суспільстві належить провідна позиція. Вона дає життя, вона господарка, на ній тримається усе у житті. Ми сьогодні повинні просто низько вклонитися трудівницям села за те, що маємо. Громадська рада при Полтавській ОДА, об’єднує близько 1999 представників громадських організацій. Питання сприяння розвитку сільських територій, зайнятості у селі, розвитку малого та середнього бізнесу, відновлення сільськогосподарських кооперативів, молочарських кооперативів для області є найважливішим. Разом з тим, сільські агровиробники мають використовувати у своїй практиці сучасні європейські стандарти публічної політики, аби результативно лобіювати інтереси села», – сказав голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб.

«День сільських жінок – це день, коли суспільство мало б звернути особливу увагу на життя жінок у сільській місцевості, адже багато з них не мають доступу до якісної медицини, освіти, сфери обслуговування», – зазначила голова ВГО «Спілка сільських жінок України» Галина Скарга.

За її словами, цей день має нагадати суспільству, наскільки воно зобов’язане сільським жінкам і наскільки цінною є їх праця, що часто залишається непоміченою, який неоцінений внесок роблять сільські жінки для утримання кожної міської родини та держави загалом.


«Наша мета – навчити активних представників агроасоціацій, фермерів Полтавської області ефективно використовувати інструменти публічної політики та адвокації для вирішення проблем розвитку села», – керівник проектів Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Вадим Штефан.

За його словами, безпосередніми вигодонабувачами проекту стануть члени громадських організацій, що представляють агровиробників та захищають їх інтереси з усіх 25 районів Полтавщини. Термін реалізації проекту – 12 місяців. У ході реалізації проекту передбачається провести навчання активу агроасоціацій стандартам та інструментам публічної політики для адвокації вирішення пріоритетних проблем агроасоціацій, провести аналіз регіональної та місцевої державної політики, що торкається питань сільгоспвиробників, напрацювати варіанти удосконалення місцевої та регіональної політик та проекти готових рішень для органів влади.

Система Orphus Поделиться на fb