Ви тут:

У Полтаві поети представлятимуть «свіжу кров»

16 жовтня о 18:30 у Львівській кав’ярні (вул. Жовтнева, 32) відбудеться поезомузичний захід «Свіжа кров».

Із опису цього дійства у соцмережі (https://vk.com/event78383489) вказано, що«на літературно-кавовий подіум уперше зійдуть поети, що раніше не притягувалися до кримінальної та адміністративної відповідальності. Поети, котрі цілеспрямовано ігнорують шкільний курс «Української літератури». Поети, в яких вирує свіжа, ще молода кров авангарду та постмодерну. Поети, які вірять у те, що пишуть, і пишуть про те, у що вірять! Молоді та перспективні: Богдан Боряк, Ксенія Янко, Валерій Луцьо, Настя Оверчук, Костя Калюжний, Марія Микитенко та інші».

Якщо ж говорити серйозно, то такі заходи мають на меті освіжити склад незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus» і дати нове дихання полтавській поезії. Упродовж усіх трьох років свого існування ми шукаємо молодь, якій цікава література, яка пише і не боїться піддавати свою творчість критиці, яка готова працювати для розвитку культурного середовища свого міста.

Музичний супровід цьому зухвалому дійству надасть не менш зухвалий панк-рок-гурт під назвою «Раптовий Сніданок», котрий продемонструє всім свій оновлений склад та акустичну версію нових та старих пісень.

Що? Поезомузичний захід «Свіжа кров».

Де? «Львівська кав’ярня» (вул. Жовтнева, 32).

Коли? 16 жовтня о 18:30.

Вхід: 20 грн.

З приводу питань: (099) 764-65-06 – Містер Коржик.

Роман Повзик

Перейти до вмісту