Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві біля одного з банків вишикувалася черга за валютою (ФОТО)

IMG_0687

Біля будівлі одного з банків на вул. Красноармійській в Полтаві стоїть більш як зо дві сотні людей, бажаючи купити долари.

Люди кажуть, що стоять тут з самого ранку. Не всі впевнені, що їм вистачить валюти.

Однак, касири  їх запевнили, що грошей вистачить всім.

У відділенні банку повідомили, що наразі не всі банки в Полтаві продають долари. Їхнє ж відділення продає валюту вже кілька днів поспіль, тому й зібралося чимало людей. Люди створюють живу чергу заздалегідь, іноді складають списки.

 Новини Полтавщини поцікавилися в інших  полтавських банках щодо ситуації з продажу валюти.

 Як повідомили в прес-службі  ПриватБанку, продаж валюти у його відділеннях регламентується курсом, який встановлюється в ході торгів, що проводяться НБУ та постанов НБУ.

«Є певний порядок щодо продажі валюти встановлений НБУ. Однак, спочатку ми задовольняємо потреби валютних вкладників, видаємо депозити, а вже потім продаємо долари. Як такого ажіотажу в нас немає. Долари видаємо по мірі надходження», – сказав працівник прес-служби Олег Серга.

 У Полтава- Банку дають доларів на суму  не більше трьох тисяч гривень , посилаючись на законодавство. А от  чи можна отримати ці гроші вже зараз, в банку не знають.

 «Ми видаємо валюту за її наявності. Зараз є спеціальне підкріплення НБУ щодо розподілу валюти, також долари здають люди. Однак даємо не більше 3-х тисяч гривен на руки», – сказав заступник голови правління Патлава-Банку Сергій Монастирський.

 Нагадаємо, вже не перший місяць в Україні існують складнощі з купівлею іноземної валюти. У банках це пояснюють ажіотажем. Нацбанк здійснив спробу залагодити проблему – запровадив ліміт на купівлю доларів у 3 тисячі гривень в одні руки.

IMG_0688

Система Orphus Поделиться на fb