Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках всі мости стали жовто-блакитними

Днями кобеляцькі активісти пофарбували у національні кольори останню, вже четверту, мостову споруду в місті Кобеляки. Це підвісний пішохідний міст через річку Кобелячок, що сполучає мікрорайони Гатище та Заріччя.

Як повідомили в прес-службі Кобеляцької міської ради, підвісний міст довжиною близько 40 метрів ймовірно ніколи й не фарбувався від часу його будівництва. Принаймні слідів будь-якої фарби на ньому не було. Але це тільки полегшило роботу. Двадцять шість мулярів із патріотичним завзяттям буквально накинулися на металеву споруду і вже за півтори години вона майоріла яскравими жовто-блакитними кольорами. На пофарбування мосту загалом пішло 20 літрів фарби.   Традиційно до цієї патріотичної акції, крім колективів міської ради і комунального підприємства «Міська сервісна служба» та депутатів міської ради, долучилася ціла когорта кобеляцьких підприємців, зокрема тих, хто входить до складу міського штабу з допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.
По закінченню роботи міський голова Олександр Ісип пожартував, що в Кобеляках вже закінчилися мости… Всі пофарбовані. Керівник міста подякував учасникам загальноміської акції за небайдужість і патріотизм до неньки-України та рідних Кобеляк.    Нагадаємо, що протягом жовтня також були пофарбовані у національні кольори «дніпропетровський» міст через Ворсклу та «кременчуцький» і «ведмедівський» через Кобелячок.

Перейти до вмісту