Ви тут:

Тарифи на водопостачання на Новосанжарщині виявилися економічно необґрунтованими

24761_1

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справу проти Новосанжарського селищного комбінату комунальних підприємств за ознаками зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви, Новосанжарське СККП здійснило розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання в економічно необґрунтованому розмірі. Такі дії підприємства можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Одночасно, адміністративна колегія територіального відділення розпочала справу проти Новосанжарської селищної ради, дії якої полягають у встановленні рішенням 39 сесії селищної ради 6 скликання від 29.07.2014р. «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання для населення та інших споживачів по Новосанжарському селищному комбінату комунальних підприємств» тарифів на послуги централізованого водопостачання в економічно необґрунтованому розмірі, та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 17 та пунктом 7 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді дій органів місцевого самоврядування, що полягають у легітимації вчинення таких порушень з боку Новосанжарського СККП.

Дослідження у справах тривають.

Перейти до вмісту