Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Танкісти з Полтавщини проводять бойове злагодження підрозділів на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині триває бойове злагодження військовослужбовців танкових підрозділів однієї з частин Сухопутних військ Збройних Сил України, призваних на військову службу  під час третьої хвилі часткової мобілізації.

Всі військовослужбовці пройшли фахову підготовку у навчальних підрозділах та були направленні для проходження подальшої служби до бойових частин українського війська.

За словами командира підрозділу, воїни-танкісти майже щодня практично виконують бойові стрільби штатним артилерійським пострілом із озброєння танків Т-64БВ з ходу, з короткої зупинки та в умовах оборонного бою. Також танкісти відпрацьовують вогневі завдання з кулеметів ПКТ та НСВТ.

– На вогневих директрисах екіпажі танків підвищують професійні навички у знищенні танків, кулеметних обслуг, групи піхоти, безвідкатних гармат на автомобілях та гвинтокрилів умовного противника, – розповів офіцер.

До занять з бойової підготовки мобілізованих військовослужбовців залучаються бойові офіцери та контрактники – учасники антитерористичної операції сході країни. Під час занять основна увага зосереджується на злагодженості дій підрозділів в наступі та обороні, а також повній взаємозамінності всіх членів екіпажу.

 

За інформацією Полтавського обласного військового комісаріату

Система Orphus Поделиться на fb