Ви тут:

Прокуратура перевірила дотримання прав дітей на оздоровлення та відпочинок

Під час перевірки дотримання прав дітей на оздоровлення та відпочинок прокуратурою Полтавської області виявлено чимало порушень законодавства у цій сфері.
       За словами начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, деякі районні ради на виконання у 2014 році заходів районної програми оздоровлення та відпочинку дітей не виділили жодної копійки.
       Також під час перевірки було виявлено 3 працівників медичних закладів, які працювали в оздоровницях без відповідної кваліфікації та стажу роботи не менше 3 років.
       При організації харчування дітей подекуди використовувались продукти без документів, що засвідчували б їх якість, а також такі, що містять ароматизатори.
       Прокурор Київського району Полтави реагував на порушення вимог закону під час експлуатації атракціонів на території Павленківського парку, оскільки вони працювали із порушеннями техніки безпеки.
       «Загалом за результатами проведених перевірок з метою усунення виявлених порушень прокурорами внесено 39 подань, притягнуто до відповідальності 20 службових осіб. Поновлено права майже 300 дітей», – підсумувала Галина Скотаренко.

Система Orphus Поделиться на fb